O projektu Klínovec Hills


Developerský projekt Klínovec Hills

se nachází v nově vznikajícím centru obce Loučná pod Klínovcem uprostřed SKIAREÁLU KLÍNOVEC v 1000 m.n.m. Obec Loučná pod Klínovcem se v poslední době rychle rozvíjí stejně jako SKIAREÁL KLÍNOVEC, který se nejenom výstavbou Jáchymovské lanové dráhy a sjezdovky stal bezkonkurenčním lyžařským areálem Českých hor.

Developerský projekt Klínovec Hills je rozdělen na několik etap realizace, výstavby objektů sloužících k bydlení a rekreačnímu ubytování s potřebným komerčním zázemím. Jedná se o nízkoenergetické stavby, které respektují své okolí a jsou tvořeny přírodními materiály typickými pro objekty v horském prostředí tj. kámen a dřevo.

Nyní společnost zahájila 3. etapu výstavby apartmánových domů C3, C2, C1.

Jedná se o nadstandardně vybavené čtyřpodlažní objekty s výtahem, každý s dvanácti apartmány s dispozičním řešením 1+kk a 3+kk a dále s potřebným zázemím jako jsou lodžie, garážové a venkovní parkovací stání, prostorné sklepní kóje. Dispozice apartmánů jsou navrženy tak, aby byly maximálně funkční s orientací na jižní stranu, což nabízí pohled na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec.  

http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Mgr. Petra Choděrová
+420 725 777 878
choderova@klinovechills.cz

Top