O projektu Klínovec Hills


Společnosti BLESS INVEST a.s. a BI Development s.r.o. realizují projekt luxusního horského rekreačního střediska „Klínovec Hills", které svým zázemím poskytuje celoroční odpočinek a plnou škálu sportovních aktivit, uprostřed Krušných hor na úpatí jejich nejvyšší hory Klínovce.

Projekt Klínovec Hills

byl zahájen výstavbou čtyřpodlažního apartmánového domu B, který byl dokončen v roce 2012. 2. Etapa projektu výstava čtyřpodlažního apartmánového domu A, byla dokončena v roce 2019. V současné době společnost zahájila výstavbu 3. etapy výstavby apartmánového domu C kdy se jedná o třípodlažní objekt s 12 apartmány s příslušenstvím, tedy krytými parkovacími stáními, sklepními kójemi a lyžárnou.

Jedná se o komerční objekt, kdy apartmány včetně příslušenství jsou nabízeny do krátkodobého pronájmu na 1 rok s možností prodloužení. V rámci pronájmu společnost bude zajišťovat i služby spojené s provozem a užíváním nemovitosti. V současné době evidujeme pořadník zájemců, kdy konkrétní nabídka pronájmů apartmánů bude zveřejněna v 3/2020. 

V další etapě výstavby budou realizovány apartmánové domy D a E, kdy se bude jednat o třípodlažní objekty každý s 12 apartmány s příslušenstvím, tedy krytými parkovacími stáními, sklepními kójemi a lyžárnou. Dále společnost plánuje výstavbu wellness hotelu a dětského hřiště. 

Mapa projektu

Apartmánový dům C - zahájeno


1 / 11 / 2019

V rámci 3. etapy výstavby projektu Klínovec Hills společnost zahájila výstavbu 3. apartmánového domu C...

Více zde

Bytový dům A - prodáno


1 / 9 / 2016

Bytový dům A - prodáno

Více zde

Pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů


14 / 8 / 2016

Společnost BLESS INVES a.s. nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů o rozloze 700 m²

Více zde
http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Bc. Jan Lysák

tel.: 723 431 241
e-mail: info@klinovechills.cz

Top