O projektu Klínovec Hills


Společnosti BLESS INVEST a.s. a BI Development s.r.o. realizují projekt luxusního horského rekreačního střediska „Klínovec Hills", které svým zázemím poskytuje celoroční odpočinek a plnou škálu sportovních aktivit, uprostřed Krušných hor na úpatí jejich nejvyšší hory Klínovce.

Developerský projekt Klínovec Hills

se nachází v nově vznikajícím centru obce Loučná pod Klínovcem uprostřed SKIAREÁLU KLÍNOVEC v 1000 m.n.m. Obec Loučná pod Klínovcem se v poslední době rychle rozvíjí stejně jako SKIAREÁL KLÍNOVEC, který se nejenom výstavbou Jáchymovské lanové dráhy a sjezdovky stal bezkonkurenčním lyžařským areálem Českých hor.

Developerský projekt Klínovec Hills je rozdělen na několik etap realizace, výstavby objektů sloužících k bydlení a rekreačnímu ubytování s potřebným komerčním zázemím. Jedná se o nízkoenergetické stavby, které respektují své okolí a jsou tvořeny přírodními materiály typickými pro objekty v horském prostředí tj. kámen a dřevo.

Nyní společnost zahájila 3. etapu výstavby apartmánových domů C1, C2, C3. Jedná se o čtyřpodlažní objekty, každý s dvanácti apartmány s dispozičním řešením 1+kk a 2+kk a dále s potřebným zázemím jako jsou kryté a venkovní parkovací stání, sklady, lyžárna-kolárna se ski boxy.  Dispozice apartmánů jsou navrženy tak, aby byly maximálně funkční s orientací na jižní stranu, což nabízí pohled na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec

Mapa projektu

http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Bc. Jan Lysák

tel.: 723 431 241
e-mail: info@klinovechills.cz

Top