Home / Lokalita / Letní volnočasové aktivity

Letní volnočasové aktivity


Bobová dráha

Se nachází v Oberwiesenthalu. Může být cílem kratší 2 km dlouhé vycházky.

Cyklistika 

Po nepříliš frekventovaných silnicích lze dělat výlety po okolí Klínovce, navštívit Boží dar, Měděnec, přehradu Přísečnici,(obr.) která nabízí malebnou scenérii, nebo zamířit na výlet do Německa. Cyklistické výlety mohou být veden po lesních cyklostezkách. Milovníky adrenalinových sportů pak určitě zláká sjezd některé ze sjezdovek.

Krušné hory protíná Krušnohorská magistrála. Lemuje celé pohoří ze západu republiky - od Chebu až po severočeský Sněžník u Děčína, kde navazuje na Labskou trasu. Po celé délce je vedena po silnicích, takže je vhodná nejen pro pěší, ale zejména pro cykloturistiku.

Nyní nově (2016) vznikly na svazích Klínovce tzv. Traily – cyklistické stezky na principu single-tracku, které umožňují jízdu lesem v jednosm směru po zpevněných stezkách, které jsou pak různě zvlněné a zklopené, nabízeje sportovci mnoho zážitků z jízdy i okolního prostředí. Klínovecké traily jsou projektovány z kopce, přičemž po absolvování této stezky vás lanovka odveze na její začátek bez nutnosti šlapat velké převýšení na kole

Golf

Můžete vyrazit do 20 km vzdálených Karlových Varů, kde je 18-ti jamkové hřiště.

Pěší turistiku

Lze úspěšně pěstovat v okolí Apartmánů Klínovcek kde lze v blízkosti nalézt několik malebných destinací (Fichtelberg, Meluzína, Klínovec) Klínovec nabízí stezky obklopené lesy i luky. Lze absolvovat také jízdu sedačkovou lanovkou na vrchol Klínovce a odsud dál pokračovat pěšky nebo sedačkovou lanovkou do Lázní Jáchymov.

Venkovní tenisové kurty

Jsou přístupné pro veřejnost v areálu hotelu Nástup. Celoročně lze pak navštívit lázeňská zařízení v Jáchymově (7km) nebo tradičně v Karlových Varech (20km). Lanové centrum.

Apartmánový dům C - zahájeno


1 / 11 / 2019

V rámci 3. etapy výstavby projektu Klínovec Hills společnost zahájila výstavbu 3. apartmánového domu C...

Více zde

Bytový dům A - prodáno


1 / 9 / 2016

Bytový dům A - prodáno

Více zde

Pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů


14 / 8 / 2016

Společnost BLESS INVES a.s. nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů o rozloze 700 m²

Více zde
http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Bc. Jan Lysák

tel.: 723 431 241
e-mail: info@klinovechills.cz

Top