Lokalita Klínovec Hills
Loučná pod Klínovcem
Krušné hory


Rekreační středisko Klínovec Hills se nachází v katastru obce Loučná pod Klínovcem v nadmořské výšce 996 m n. m. na svahu nejvyšší hory Krušných hor - Klínovce (1244 m n.m.) ve vzdálenosti cca 100 m od nástupní stanice sedačkové lanovky sjezdovky Skiareálu Klínovec.

Obec Loučná a okolí Klínovce je charakteristické množstvím malých obcí. Jedním z hlavních důvodů jejich vzniku bylo již od středověku využívat obrovského nerostného bohatství, jímž Krušné hory oplývaly. Z hornických osad se stala vzkvétající centra horské turistiky, která mají svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout.

Rezidenční projekt Klínovec Hills

Dopravní dostupnost Klínovec Hills - Loučná pod Klínovcem

Pokud pojedete na Klínovec Hills z Prahy, nestrávíte v autě více než dvě hodiny. Pro cestu lze použít dvě trasy. Pro jízdu z levého břehu Vltavy je nejvhodnější směr Slaný, Louny, Chomutov, pro ty, kteří vyjíždějí z pravého břehu je vhodnější trasa směr Lovosice po dálnici D8 a pak přes Třebenice, Libčeves a Skršín do Mostu a dále do Chomutova. Nově je v provozu obchvat Chomutova, čtyřproudá silnice nahoru do hor a k tomu kompletně nový povrch silnice až do Vejprt. Ze směru od Plzně vede přístupová trasa přes Karlovy Vary, Ostrov nad Ohří, Jáchymov a Boží Dar.

http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Mgr. Petra Choděrová
+420 725 777 878
choderova@klinovechills.cz

Rezidenční projekt 
KLÍNOVEC HILLS

Háj 231
Loučná pod Klínovcem
Krušné hory

Top