Lokalita Klínovec Hills


Rekreační středisko Klínovec Hills se nachází v katastru obce Loučná pod Klínovcem v nadmořské výšce 996 m n. m. na svahu nejvyšší hory Krušných hor - Klínovce (1244 m n.m.) ve vzdálenosti cca 100 m od nástupní stanice sedačkové lanovky sjezdovky Dámská Ski areálu Klínovec (www.klinovec.cz)

Obec Loučná a okolí Klínovce je charakteristické množstvím malých obcí. Jedním z hlavních důvodů jejich vzniku bylo již od středověku využívat obrovského nerostného bohatství, jímž Krušné hory oplývaly. Z hornických osad se stala vzkvétající centra horské turistiky, která mají svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. 

Dopravní dostupnost

Pokud pojedete na Klínovec Hills z Prahy, nestrávíte v autě více než dvě hodiny. Pro cestu lze použít dvě trasy. Pro jízdu z levého břehu Vltavy je nejvhodnější směr Slaný, Louny, Chomutov, pro ty, kteří vyjíždějí z pravého břehu je vhodnější trasa směr Lovosice po dálnici D8 a pak přes Třebenice, Libčeves a Skršín do Mostu a dále do Chomutova. Nově je v provozu obchvat Chomutova, čtyřproudá silnice nahoru do hor a k tomu kompletně nový povrch silnice až do Vejprt. Ze směru od Plzně vede přístupová trasa přes Karlovy Vary, Ostrov nad Ohří, Jáchymov a Boží Dar.

Bytový dům A aktuálně v prodeji


1 / 9 / 2016

Nyní probíhá výstavba bytového domu A.

Více zde

Pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů


14 / 8 / 2016

Společnost BLESS INVES a.s. nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu horských domů či penzionů o rozloze 700 m²

Více zde

Bytový dům B - prodáno


20 / 7 / 2016

Bytový dům dokončen v roce 2012. Aktuálně k prodeji bytový dům A.

Více zde
http://www.klinovechills.cz/jpg/19/logo_1108x484.jpg

Luxusní residenční apartmány v srdci Krušných hor.

Kontakt

Bc. Jan Lysák

tel.: 723 431 241
e-mail: info@klinovechills.cz

Top